Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Aleksandra Narożna – kosmetyczka
Aleksandra Narożna

kosmetyczka

Ukończyła Policealne Studium Kosmetyczne Anieli Goc w Poznaniu.
Najwięcej radości sprawia jej wykonywanie manicure oraz pedicure. Wkłada w to dużo serca, dokładności i precyzji.
Z wielką chęcią pogłębia swoją wiedzę dotyczącą zabiegów na twarz.
Ola jest osobą miłą, sympatyczną, uśmiechniętą. Wykonywana przez nią praca sprawia jej wiele przyjemności.
W wolnych chwilach lubi czytać książki, gotować, jeździć rowerem.

Ewa Matusiak – menedżer, fizjoterapeuta
Ewa Matusiak

menedżer, fizjoterapeuta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Lubi podejmować trudne wyzwania i wyznaczać sobie nowe cele. Skrupulatnie wykonuje swoje zadania. Cechuje ją cierpliwość co przekłada się na zadowolenie klientów.

Renata Turkot – kosmetyczka
Renata Turkot

kosmetyczka

Ukończyła Technikum Usług Kosmetycznych. Jest kontaktowa, wyrozumiała i miła. Dużą przyjemność sprawia jej wykonywanie zabiegów kształtujących sylwetkę. Mama trójki dzieci.

Patrycja Lewandowska – fizjoterapeutka
Patrycja Lewandowska

fizjoterapeutka

Skończyła licencjat Fizjoterapii w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu i technika masażystę w Wielkopolskiej Szkole Medycznej w Poznaniu. W swoją pracę, która jest dla niej pasją, wkłada całe serce. Lubi się kształcić i dążyć do realizacji wyznaczonych celów.

Monika Kawka – kosmetyczka
Monika Kawka

kosmetyczka

Jest studentką trzeciego roku na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Kosmetologia jest jej zamiłowaniem, dlatego ciągle pogłębiam swą wiedzę z zakresu pielęgnacji twarzy, w której się specjalizuje. W pracy stawia głównie na dokładność i precyzję. Dodatkowo wykonuje zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp oraz makijaże, które są jej pasją. Prywatnie interesuje się fotografią i podróżowaniem. Dostarcza jej to wiele radości i niesamowitych wspomnień.

Partnerzy - strona w budowie Współpraca - strona w budowie